23 kwietnia 2019 r.

zbiórka w roku 2007

Zbiórka publiczna w roku 2007

OGŁOSZENIE O WYNIKACH ZBIÓRKI

Fundacja Panaceum na podstawie Decyzji Prezydenta Miasta Płocka Nr 6/2007 z dnia 01.06.2007r. zorganizowała i przeprowadziła na terenie miasta Płocka zbiórkę publiczną w postaci sprzedaży „cegiełek wartościowych” o nominałach 5 zł., 10 zł, 20 zł.  W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrano środki pieniężne w kwocie 265 złotych. Fundacja Panaceum nie poniosła żadnych kosztów finansowych związanych z przeprowadzeniem zbiórki, poza kosztem zakupu papieru do wydrukowania „cegiełek”. Całkowity dochód ze sprzedaży „cegiełek” został przeznaczony na zakup artykułów spożywczych, napoi, słodyczy, warzyw i owoców dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”, z przeznaczeniem na zorganizowanie imprez okolicznościowych i kulturalno – rekreacyjnych dla mieszkańców DPS (m.in. bal karnawałowy, imieniny, urodziny mieszkańców).