21 lutego 2019 r.

KUP CEGIEŁKĘ

Kup cegiełkę

Fundacja Panaceum w 2011 roku prowadzi dwie zbiórki publiczne w postaci sprzedaży „cegiełek” wartościowych na podstawie:

• Decyzji wydanej przez Prezydenta Miasta Płocka Nr 1/2011 z dnia 1 marca 2011 roku
    „Cegiełki” wartościowe o nominałach 5zł, 10zł, 20zł można będzie nabyć podczas imprez organizowanych na terenie miasta Płocka lub u Sekretarza Fundacji Panaceum - Pani Dagmary Bartosiak pod nr tel. 692525812. Dochód ze sprzedaży "cegiełek" przeznaczony zostanie na organizację zajęć kulturalno - rekreacyjnych, rehabilitacyjnych, uroczystości okolicznościowych oraz zajęć prowadzonych w Płockim Centrum Osób Niepełnosprawnych. (wzory cegiełek poniżej)

• Decyzji wydanej przez Prezydenta Miasta Płocka Nr .....
    „Cegiełki” wartościowe o nominałach 20zł, 50zł, 100zł można będzie nabyć podczas na terenie miasta Płocka lub bezpośrednio u Sekretarza Fundacji Panaceum - Pani Dagmary Bartosiak pod nr tel. 692525812. Dochód ze sprzedaży "cegiełek" przeznaczony zostanie na funkcjonowanie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i terapeutycznego, przeznaczonej dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów, osób niepełnosprawnych i ich rodzin, a w szczególności na zakup sprzętu rehabilitacyjnego na doposażenie wypożyczalni. (wzory cegiełek poniżej)

Serdecznie zachęcamy do nabywania naszych cegiełek.

Numer telefonu: 0 -692- 525 - 812