Fundacja Panaceum
STRONA GŁÓWNA  |  ARCHIWUM AKTUALNOŚCI  |  ZARZĄD FUNDACJI  |  GALERIA ZDJĘĆ  |  GALERIA FILMÓW  |  KONTAKT
Medal dr Jordana
Godni Naśladowania 2009
Medal Senatu RP
Nagroda Ministra Pracy i Polityki Społecznej
Godni Naśladowania 2012
Medal Pro Mazovia
Medal Stowarzyszenia Diabetyków
Statuetka Jesteś przyjacielem

Przydatne linki

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Urząd Miasta Płocka
Centrum ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Dom Pomocy Społecznej "Przyjaznych Serc" w Płocku
Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Panaceum Koszelewie
Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka"
Portal NGO

 
Odwiedziło nas
łącznie: 165 osób, 
wczoraj: 35 osób, 
dzisiaj: 130 osób 

 
Dzisiaj jest
Piątek
12 sierpnia 2022 r.

Godzina
  PRZEKAŻ SPRZĘT REHABILITACYJNY, ITP

Przekazanie sprzetu rehabilitacyjnego

Zapraszamy Państwa do wspierania działań Fundacji Panaceum poprzez przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, terapeutycznego, itp., który trafi za naszym pośrednictwem do użytkowania dla osób zamieszkujących w domach rodzinnych oraz domach pomocy społecznej lub innych placówkach, tzn. będzie wypożyczany dla osób, które go najbardziej potrzebują.
Zwracamy się tutaj z szczególną prośbą do producentów sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, terapeutycznego; dystrybutorów; hurtowników, którzy chcą wspomóc osoby najbardziej potrzebujące tego sprzętu. Zwracamy się także do osób, które często posiadają w swoich domach sprzęt z którego już nie korzystają, i który mogą przekazać za naszym pośrednictwem do użytkowania dla osób, dla których jest niezbędny w codziennym funkcjonowaniu.
Potrzebny jest każdy sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, terapeutyczny, począwszy od kul, poprzez parapodia, wózki inwalidzkie aż do magnetroników i innych specjalistycznych urządzeń do fizykoterapii.
Pomoc osobom niepełnosprawnym jest przede wszystkim darem serca, jednakże Państwa wsparcie oraz pomoc w realizacji działań Fundacji stawia przed Państwem i Państwa Firmą możliwość wykorzystania faktu bycia sponsorem sprzętu rehabilitacyjnego wypożyczanego przez Fundację.
Jako sponsorzy sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego czy terapeutycznego macie Państwo możliwość uczestniczenia w działaniach Fundacji. Wiąże się to z promowaniem Państwa Firmy m.in. w czasie akcji propagowanie wypożyczania sprzętu organizowanych przez Fundację, umieszczenia logo na sprzęcie rehabilitacyjnym, a także umieszczenie banera i linku sponsora na stronie internetowej Fundacji. Wszystkie szczegóły współpracy uzgadniane są indywidualnie ze sponsorem.

W imieniu podopiecznych naszej Fundacji za każdy sprzęt
Serdecznie dziękujemy

Wirtualny Spacer
Panorama 3x400
FUNDACJA PANACEUM W PŁOCKU
KRS 0000227423 | NIP 774-28-96-171 | REGON 140076902